Učitelky

Lucie Havelková, Dis.

Ivana Němcová

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA A TĚŠÍME SE OPĚT V ZÁŘÍ :-)

PYŽAMA

Děti, které budou během letních prázdnin v MŠ i během odpoledního odpočinku, budou mít pyžama PODEPSANÁ. Prosíme o podepsání obou částí. Děkujeme za spolupráci

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ