Učitelky

Vendula Němcová

Marta Haková

sasa kocka meda

Do třídy U kašpárka jsou umísťovány děti ve věku zpravidla od tří do čtyř let, nejdříve však děti od dvou let. Název třídy vychází z tradiční pohádkové postavičky kašpárka. Celým výchovně vzdělávacím programem jsou totiž děti provázeny kašpárkem, který jim pomáhá seznamovat se s prostředím mateřské školy i okolního světa a k vytváření spokojenosti a pohody. Třída se nachází v prvním poschodíbudovy mateřské školy a je koncipována jako jeden velký prostor, díky čemuž jsou děti pod neustálým dohledem, jako i v jednom kolektivu. Kapacita třídy je 24 dětí.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Docházka dětí

29.10. - 30.10.

Vážení rodiče, prosíme Vás o nahlášení docházky, zda Vaše dítě bude docházet do MŠ opodzimních prázdninách. Do přiloženého tiskopisu v šatně zapište docházku dítěte v těchto dnech.

Provoz bude omezen a děti budou spojeny na jedné třídě.

Děkujeme za spolupráci

PŮDNÍ STRAŠIDLO

úterý 5. 11. 2024

V rámci dopoledního programu nás čeká stezka na půdu, kde budeme hledat půdní strašidlo.

SVĚTÝLKOVÁNÍ

V úterý 5. 11. pouze s dětmi

Sraz v mš: v 16. hodin

Konec: v 17:15 hodin

S sebou: lampion se světýlkem

Sejdeme se v šatně a vyrazíme procházkou na hřbitov, poté si děti vyzvednete na zahradě mš.