Vítejte na nástěnce, kde naleznete aktuality z naší školky, ale i důležité dokumenty.

ORIENTACE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKŮ

Vážení rodiče,

na konci školního roku 2023/2024 jsme dávali k dispozici vyplnění dotazníků, abychom měli zpětnou vazbu od Vás. Zpracovali jsme odpovědi na nejčastější připomínky, abyste měli zpětnou vazbu i Vy. Vyhodnocení dotazníků ke stažení zde: Zodpovězení dotazníků 2023/2024

Z dotazníků jsme zjistili, že celkem hodně rodičů se neumí orientovat na našich webových stránkách, proto jsme zpracovali manuál, který Vám snad pomůže k lepší orientaci. Ke stažení zde: Manuál webovky

...

SPONZORSKÝ DAR PODĚKOVÁNÍ

Važení rodiče, touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za Vaše sponzorské dary. Z těchto finančních prostředků byly během prázdnin na zahradě nainstalovány nové lanové prvky a děti je mohou plně využívat při společně tráveném čase na zahradě. Děkujeme!

ZVÝŠENÍ ÚPLATY

Vážení rodiče, od nového školního roku 2024/2025 dle pokynu zřizovatele se zvedne úplata za předškolní vzdělávání na 700,-Kč za měsíc.

Upravte si od září 2024 zálohy ve Vašich trvalých příkazech. Děti, které budou plnit povinnou předškolní docházku a děti s odkladem školní docházky jsou od plateb osvobozeny.

Děkujeme Vaše MŠ